Вас вітає мережа магазинів Hisense

Інвенторні спліт-системи серії Expert DC

Інверторна технологія 360DC

Інверторна технологія 360DC - це комплекс високих технологій, які реалізують розумне управління кондиціонером повітря і мінімізують витрати енергії. Компресор працює ефективніше і плавніше, управління температурою точніше, рівень шуму нижче.

Здоров'я

Самоочищення і захист від цвілі

Гідрофільна паетна плівка нового покоління від Hisense, на якій накопичились пил, мікроорганізми, олія допоможе видалити цей бруд з поверхні теплообмінника завдяки циклу заморожування та розморожування. Після виключення кондиціонера внутрішнього вентилятору триває робота протягом 30 секунд для висихання випаровувача.

Всесторонній захист здоров'я: фільтр 4 в 1

ULTRA Hi Density Фільтр

Фільтр ULTRA Hi Density - це фільтр високого очищення нового покоління. У порівнянні зі звичайним фільтром очищення від пилу, фільтр високого очищення видаляє 90% пилу та інших часточок з повітря в приміщенні. Фільтр просто очищається від забруднень під проточною водою.

Cold Plasma Ion Generator - плазмове очищення повітря

Інтелект

Управління по WiFi

Зручно управляти своїм кондиціонером в будь-якій точці вашого будинку за допомогою мобільного телефону та підключення WiFi

Зручний додаток

Простий у використанні додаток і дружній інтерфейс користувача для підтримки температури вашого будинку, навіть коли ви знаходитесь далеко від нього. Програма доступна для телефонів IOS і Android.

Супер тихий режим

Завдяки спеціально розробленим повітряному тунелю і вдосконаленій технології управління, новий побутовий кондиціонер забезпечує мінімальний рівень шуму з наднизький рівнем 16 дБ в режимі Super Quiet. Новий розроблений вентилятор з поперечним потоком і оптимізованим повітряним каналом так само допомагають знизити рівень шуму.

Надійність

Самодіагностика та захист Моніторинг в режимі реального часу, самодіагностика несправностей і точне відображення кодів несправності дозволяють швидше виправити та легше провести обслуговування, а аварійне відключення живлення в разі перезавантаження системи гарантує безпеку.
Робота при низькій температурі 150В Технологія управління PFC може зробити компенсацію напруги в умовах низької напруги, щоб забезпечити запуск і ефективну роботу, коли напруга нестабільна.
Охолодження при -15С Інверторні кондиціонери здатні працювати в режимі охолодження при температурі -15С зовні для підтримки температури в спеціальному приміщенні (серверна, датарум інше).
Обогрів при -25С

Наші технології попереднього нагрівання і електронного підігріву шасі працюють для того, щоб обігрівати приміщення навіть при температурі навколишнього середовища в -25С.

Черговий обігрів +8С У зимовий період наш спеціальний режим очікування обігріву утримує ваш будинок від замерзання, підтримуючи його при температурі 8С, коли ви знаходитесь далеко від дому.
Антикорозійна обробка Зовнішній корпус захищений оцинкованої сталлю і керамічної фарбою. Подвійний шар цинку, спеціального сплаву, сталева матриця і керамічна фарба утворюють міцну семиразовий захист, що значно подовжує термін служби зовнішніх блоків.
Виявлення витоку Внутрішній блок автоматично зупиняється, коли виявлений витік холодоагенту, і відображає код помилки.
Плата управління із захистом від комах Герметична електрична розподільча коробка, запобігає пошкодженню плати зовнішнього блоку через потрапляння комах, гризунів і ящірок.
Плата управління стійка до високих температур Плата управління в інверторному кондиціонері може нормально працювати при високій температурі до 85С.

Зручність

Простий монтаж

Конструкція обладнання полегшує установку і підвищує ефективність монтажу кондиціонеру.

Легко чистити

Легке розбирання і миття шасі та системи повітропроводів може бути реалізовано завдяки проектування роздільного шасі, повітропроводу і зовнішньої кришки. Мікровимикач безпеки розроблений для захисту всього процесу розбирання та миття. Процес демонтажу і миття необхідно проводити повністю перевіривши кондиціонер у вимкненому положенні та забезпечивши безпеку розбирання і миття.

Простота обслуговування

Нова конструкція блоку дозволяє замінити основні компоненти в разі потреби без складного збору і розбору самого блоку.