Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_e463fc7a0c2c233f93380af23aa5deef, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 Інвенторні спліт-системи серії Husky

Вас вітає мережа магазинів Hisense

Інвенторні спліт-системи серії Husky

Інверторна технологія 360DC

Інверторна технологія 360DC - це комплекс високих технологій, які реалізують розумне управління кондиціонером повітря і мінімізують витрати енергії. Компресор працює ефективніше і плавніше, управління температурою точніше, рівень шуму нижче.

Вдосконалена самоадаптивна BLDC технологія керування компресором

Вдосконалена самоадаптивна технологія керування компресором дозволяє кондиціонеру працювати тихіше та ефективніше, що дає споживачу більше комфорту.

Всесторонній захист здоров'я: фільтр 4 в 1

ULTRA Hi Density Фільтр

Фільтр ULTRA Hi Density - це фільтр високого очищення нового покоління. У порівнянні зі звичайним фільтром очищення від пилу, фільтр високого очищення видаляє 90% пилу та інших часточок з повітря в приміщенні. Фільтр просто очищається від забруднень під проточною водою.

Cold Plasma Ion Generator - плазмове очищення повітря

Інтелект

Управління по WiFi

Зручно управляти своїм кондиціонером в будь-якій точці вашого будинку за допомогою мобільного телефону та підключення WiFi

Зручний додаток

Простий у використанні додаток і дружній інтерфейс користувача для підтримки температури вашого будинку, навіть коли ви знаходитесь далеко від нього. Програма доступна для телефонів IOS і Android.

Супер тихий режим

Завдяки спеціально розробленим повітряному тунелю і вдосконаленій технології управління, новий побутовий кондиціонер забезпечує мінімальний рівень шуму з наднизький рівнем 16 дБ в режимі Super Quiet. Новий розроблений вентилятор з поперечним потоком і оптимізованим повітряним каналом так само допомагають знизити рівень шуму.

Індивідуальний комфортний сон

Натисніть кнопку SLEEP і режим роботи зміниться в порядку: "Звичайной режим SLEEP", "Режим SLEEP для літніх", "Режим SLEEP для підлітків", "Режим SLEEP для дітей" та "Відключення режиму SLEEP". Крива температури буде регулюватися відповідно до налаштованого режиму SLEEP.

Надійність

Самодіагностика та захист Мониторинг в режиме реального времени, самодиагностика неисправнностей в режиме реального времени и точное отображение кодов неисправности позволяют быстрее исправить и легче провести обслуживание, а аварийное отключение питания в случае перезагрузкы системи гарантирует безопасность.
Робота при низькій температурі 150В Технологія управління PFC може зробити компенсацію напруги в умовах низької напруги, щоб забезпечити запуск і ефективну роботу, коли напруга нестабільна.
Охолодження при -15С Інверторні кондиціонери здатні працювати в режимі охолодження при температурі -15С зовні для підтримки температури в спеціальному приміщенні (серверна, датарум інше).
Обогрів при -25С

Наші технології попереднього нагрівання і електронного підігріву шасі працюють для того, щоб обігрівати приміщення навіть при температурі навколишнього середовища в -25С.

Черговий обігрів +8С У зимовий період наш спеціальний режим очікування обігріву утримує ваш будинок від замерзання, підтримуючи його при температурі 8С, коли ви знаходитесь далеко від дому.
Антикорозійна обробка Зовнішній корпус захищений оцинкованої сталлю і керамічної фарбою. Подвійний шар цинку, спеціального сплаву, сталева матриця і керамічна фарба утворюють міцну семиразовий захист, що значно подовжує термін служби зовнішніх блоків.
Виявлення витоку Внутрішній блок автоматично зупиняється, коли виявлений витік холодоагенту, і відображає код помилки.
Плата управління із захистом від комах Герметична електрична розподільча коробка, запобігає пошкодженню плати зовнішнього блоку через потрапляння комах, гризунів і ящірок.
Плата управління стійка до високих температур Плата управління в інверторному кондиціонері може нормально працювати при високій температурі до 85С.